/Files/images/kordyaka_m/локдаун.jpg

Шановні батьки !

У зв’язку з пандемією, адміністрація ОЗЗСО ім. Ів.Франка с.Ралівка просить дотримуватись санітарно-гігієнічних норм:

  • мати з собою засоби індивідуального захисту (маску, антисептик);
  • дотримуватись соціальної дистанції відповідно до розмітки;
  • вхід до приміщення навчального закладу батькам ЗАБОРОНЕНО.

/Files/images/Безымянный (1).png

Відкриємо "Другий фронт" проти коронавірусу COVID-19.

Відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 та з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р. Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити з 12 березня до 3 квітня 2020 р. на усій території України карантин .

Детальніше ТУТ


За даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, впродовж перших двох тижнів нового року на кір захворіли 1 285 людей – 856 дітей і 429 дорослих. Одна дитина померла в Одеській області. МОЗ продовжує посилені заходи з вакцинації проти цього небезпечного захворювання.

Із серпня 2017 працює оперативний штаб МОЗ з реагування на ситуацію з кором в Україні, з вересня в Україні тривають заходи з посиленої вакцинації, У 2017 році посиленою вакцинацією вдалося охопити 65,5% дітей від запланованих.

За минулий рік на кір захворіли 4 782 людей. З початку спалахів внаслідок кору померло 6 людей: 4 дітей і 2 дорослих, усі в Одеській області.

Головна причина спалахів кору — низький рівень охоплення щепленнями протягом останніх років. 2016 року менше половини українських дітей отримали щеплення проти кору за графіком. Із вересня 2017 року, за рішенням оперативного штабу МОЗ з реагування на ситуацію з кором в Україні, тривають посилені заходи з імунізації, щоби захистити всіх дітей.

дивитись тут і тут

Кiлькiсть переглядiв: 807

Коментарi